«Остання гра року»: футболісти «ЛНЗ» декласували київських «атлетів»

«ЛНЗ-Лебедин» у матчі 14-го туру чемпіонату України на виїзді «розтрощив» київський «Атлет». У грі було забито 9 голів, 7 з яких на рахунку лебединців. Детальніше про перебіг матчу розповідає видання «Табло.Черкаси».

Уже на другій хвилині лебединець Балацький відкрив рахунок після пасу Грицая, а на восьмій Литовчак подвоїв цифри на табло – 0:2. Лебедин повністю домінував на полі, тому третій м‘яч став результатом триходівочки – Поплавка з флангу пронісся в центр напереріз усім захисникам, отримав ідеальну передачу від Листопада через усе поле, виборов м‘яч у воротаря і віддав на порожні ворота Литовчаку. На завершення тайму Грицай під стійку воріт суперників поклав четвертий м’яч – 0:4.

У другому таймі «Атлет» скористався солідною перевагою «ЛНЗ», яка трохи розслабила команду і зумів відіграти один м‘яч силами Мовчана, але дуже швидко Ткаченко добив киян точним перекиданням голкіпера – 1:5.

Далі були моменти у Качура та Твердохліба (виручив Козаченко), але забив Кондратюк. Забив не гол, а «цвях» у ворота господарів головою з кутового – 1:6. Ще один додав Качур, розібравшись у штрафному майданчику, а через хвилину Твердохліб знову відірвався від Грицая в гонці бомбардирів – 2:7.

У підсумку така яскрава перемога «ЛНЗ» на завершення 2019-го футбольного року. Далі у команди відпочинок і підготовка до другої частини чемпіонату.

Головний тренер «ЛНЗ» Василь Гречаний прокоментував перемогу своїх підопічних у завершальній грі цього року.

- По результату до хлопців в мене питань немає. А от по грі є. Вони завжди в мене є (сміється – ред.). Поки у нас попереду невеличкий відпочинок. Далі зустрінемось із керівництвом клубу й будемо планувати, як готувати команду до другого кола чемпіонату, - повідомив керманич лебединців.