Отримав вісім років за «примирення» молотком

Як повідомила «Шполяночці+» прокурор Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Аліса Пилипчук, вироком Черкаського районного суду до покарання у вигляді 8 років позбавлення волі засуджено 35-річного чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Йдеться про жителя Матусова, який вночі проник через вікно до будинку своєї колишньої дружини і на ґрунті неприязних стосунків та ревнощів наніс їй удар в голову металевою частиною молотка (молота).

Під час судового розгляду чоловік вказував на те, що, наносячи тілесні ушкодження своїй колишній дружині молотом у голову, не бажав смерті останній, а проникав до її будинку вночі через вікно з метою примирення. Але його умисел та причетність до вчинення особливо тяжкого злочину доведено прокурором у повному обсязі. Суд, погодившись з доводами державного обвинувача, виніс справедливе рішення та призначив зловмиснику реальну міру покарання, що відповідає тяжкості скоєного правопорушення. Крім того, цим вироком суду задоволено позов потерпілої про стягнення із колишнього чоловіка грошових витрат на лікування та моральну шкоду. На сьогодні вирок суду ще не набрав чинності.