Пам’яті Сабадаша Миколи Андрійовича

Депутатський корпус Шполянської районної ради та її виконавчий апарат глибоко сумують з приводу тяжкої втрати — передчасної смерті Миколи Андрійовича САБАДАША — голови районної ради V скликання, та висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Микола Сабадаш розпочав трудову діяльність у 1968 році на різних роботах в колгоспі села Мошурів Тальнівського району Черкаської області, в цьому ж році вступив на стаціонарне відділення Білоцерківського сільськогосподарського інституту. Після його закінчення з 1973 по 1980 рік працював в колгоспах Тальнівського району, де досить швидко пройшов шлях від бригадира тракторної бригади до заступника голови колгоспу. В 1980 році був обраний другим секретарем Тальнівського райкому Компартії України. З 1981 року за направленням навчався у Вищій партійній школі при ЦК КПУ в м. Києві, після закінчення якої працював директором Тальянківського радгоспу-технікуму. Починаючи з 1985 року на протязі більше 21 року беззмінно очолював Шполянський елеватор. За цей час це підприємство стало одним із кращих в своїй галузі. За значні успіхи в роботі Сабадаш М.А. в 2001 році був нагороджений відзнакою Міністерства сільського господарства України «Знак пошани».

З квітня 2006 року по листопад 2010 року Сабадаш М.А. — голова Шполянської районної ради.

Микола Сабадаш обирався депутатом місцевих рад різних рівнів протягом п'яти скликань. Ніколи не стояв осторонь проблем місцевого самоврядування, активно працював у постійних депутатських комісіях. Він завжди характеризувався дисциплінованістю, компетентністю при прийнятті та виконанні рішень. З його думкою рахувалися не лише керівники органів виконавчої, влади та органів місцевого самоврядування, але й громадськість. Мав високий авторитет серед колег, жителів краю.

У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Миколу Андрійовича кращі спогади і світлу пам'ять.

Сумуємо, пам’ятаємо…

Сумна звістка вразила кожного з нас 18 березня 2018 року. Назавжди пішов від нас надзвичайно мудрий, добрий, досвідчений керівник і управлінець, небайдужий громадсько-політичний діяч і просто щирий друг —

САБАДАШ Микола Андрійович.

На 67-му році життя перестало битися його чуйне серце. Для нас роки спільної праці і діяльності разом із ним стали світлими і прекрасними сторінками життя, а для Шполянщини — справжньою історичною віхою. Його пам’ятатиме колишній колектив Шполянського елеватора, де процвітала успішна виробничо-соціальна система, так і колеги по роботі в органах влади, в часи його перебування на посаді голови Шполянської районної ради. Микола Андрійович володів особливими людськими рисами характеру, котрі допомагали зажди утримувати злагоду серед депутатського корпусу, не допускати розбратів, постійно спрямовувати спільні зусилля на розвиток соціально-економічного стану району. Вболівав за державу Україну, щиро і віддано її любив, захоплювався і духовним світом, допомагав громадським організаціям реалізувати різноманітні проекти на підтримку культури, народних традицій.

Глибоко сумуємо з нагоди такої гіркої і непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині покійного. Нехай Господь прийме душу його у Царстві Небеснім і сотворить вічну пам'ять!

У вічній скорботі Олексій ПІРОГОВ, Тетяна БРАГАНЕЦЬ, Павло ЛАНЯК, Сергій СТРУК, Тетяна ЦЕХМІСТРЕНКО, Анатолій ЦЕХМІСТРЕНКО, Володимир ОБРЕВКО, Наталія СТОРЧАК, Юрій ДЯДЧЕНКО, Дмитро ВОВК, Василь УМАНЕЦЬ, Борис КУРІННИЙ, Тетяна ІЛЬЧЕНКО, Любов СТРАШНА.