Пам’ятник на могилі сина буде встановлено завдяки фінансовій підтримці небайдужих земляків

1 вересня для учнів, батьків та педагогів шкіл району почався новий навчальний рік. Особливо визначальним він стане в житті для першокласників, бо вони вперше переступають шкільний поріг. Не менш важливим ― і для тих, для кого цей рік буде останнім навчальним роком в стінах рідної школи.
Першовересневий дзвінок усіх покличе за парти. Колись так само він кликав і мого синочка ― Сашу Кондратюка. Так само, як і більшість школярів сьогодні, Саша поспішав до школи, і так само, як і всі мами чи тата, я виглядала його зі школи додому. Ні в школі, ні вдома, проблем із моїм сином не було ― він був добрим, уважним, слухняним і люблячим хлопчиком.
Сьогодні ім’я Саші відоме по всій Україні. Та для мене, матері, нічого цього не потрібно, лише б мій син був живим. Доля ж розпорядилась по-іншому. Віддавши своє життя заради миру на своїй Батьківщині, він назавжди залишився в пам’яті своїх друзів, односельців, рідних.
Я щиро вдячна всім, хто не забуває про мого сина, про мене.
Щира подяка директору ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» члену Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолію Ткаченку, бо саме за його фінансової підтримки та небайдужих благодійників району, на могилі сина буде встановлено пам’ятник. Я б ніколи не спромоглася зібрати доволі значну суму.
Вдячна й голові Шполянської громадської організації воїнів АТО Віктору Савчуку, волонтеру Лілії Усик, владі, всім, хто пам’ятає про мого сина і підтримує мене.
Вам, дорогі діти та педагоги, я бажаю цікавого і творчого життя, великих здобутків та славних перемог, впевненості у завтрашньому дні.
Оволодівайте новими знаннями, щоб своїми руками могли творити майбутнє України, про яке мріяв мій Саша та його друзі, змінювати життя на краще, любіть свій край, поважайте батьків та вчителів.
Нехай новий навчальний рік принесе вам реалізацію добрих намірів і життєвих планів, додасть вам сили та натхнення.
Хай усім вам щастить у новому навчальному році!
Ольга КОНДРАТЮК,
мати загиблого
Олександра Кондратюка.