ПАРЛАМЕНТСЬКІ НОВИНИ

Верховна Рада України перейменувала низку міст України, повернувши їм історичні назви
Так, міста Донеччини «очищено» від комуністичних назв: Артемівськ знову став Бахмутом, Дзержинськ — Торецьком, а Красний Лиман — Лиманом. Село Первомайськ на Луганщині стало Травневим, на Одещині місто Іллічівськ перейменували на Чорноморськ, на Київщині село Кірове стало Кучаковим, а на Дніпропетровщині селу Ленінське повернули назву Грушівка.

Парламент ратифікував угоду з Північноатлантичним альянсом про створення представництва НАТО в Україні
За цей законопроект 4 лютого проголосував 251 депутат. Ця угода була підписана 22 вересня 2015 року. Відповідно до документа, НАТО створює в Україні представництво на основі об’єднання Офісу зв’язку НАТО в Києві й Центру інформації та документації НАТО в Україні. Таке представництво користуватиметься привілеями й імунітетами дипломатичних представництв в Україні.

Про освіту в ПТУ
Парламент вніс зміни до державного бюджету, асигнувавши місцевим бюджетам кошти, необхідні для нормального функціонування цієї ланки освіти. Спочатку було вирішено, що заклади професійно-технічної освіти в містах обласного значення візьмуть на баланс місцеві «скарбниці», але згодом з’ясувалося, що в бюджетах низового рівня на це бракує грошей, але парламент розв’язав проблему.