ПЕНСІЇ НА ПОШТІ: зручно, безпечно, надійно!

Виплата та доставка пенсій, грошової допомоги є соціально значущою та найбільш поширеною послугою, що надається українською поштою впродовж багатьох років. Головною перевагою послуги від «Укрпошти» є зручність, висока якість обслуговування, надійність і безпека.

Усім пенсіонерам, незалежно від віку, виду пенсії чи допомоги, місця їх проживання, пенсію доставляють додому листоноші. Отож людям поважного віку немає необхідності ходити по вулиці з одержаними грошима, а це — гарантія їх особистої безпеки. А що вже казати про погодні умови та не завжди добре самопочуття.

Тож на сьогодні листоноша для багатьох людей — це і «представник держави», і найкращий порадник, і головне — чуйний помічник, який може майже все: прийняти оплату комунальних послуг, оформити передплату на газети та журнали, доставити будь-які товари, що продаються на пошті, запропонувати поповнення мобільного зв’язку, прийняти замовлення на медичні препарати тощо.

Пенсіонери самі повинні визначитися зі способами одержання пенсій: через пошту чи банківську структуру. Вони за бажанням можуть завжди змінити установу, яка здійснює виплату пенсій!

«Укрпошта» запевняє, що завжди докладатиме зусиль, щоб гарантувати нашим споживачам максимальну зручність, надійність і безпеку в користуванні послугами поштового зв’язку на всій території нашої країни.

Черкаська дирекція УДППЗ «Укрпошта».