Перемога 4:0 і вихід до ¼ кубка України серед аматорських команд

  11 жовтня відбулась гра-відповідь 1/8 кубка України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на «ЛНЗ-Арені» приймав команду «Агро-Астра» Немирівського району Вінницької області. Гра пройшла за повної переваги господарів поля та закінчилася їхньою перемогою з рахунком 4:0. Голи у нашій команді забили Мар’ян Литовчак, Віталій Грицай, В’ячеслав Ткаченко, Сергій Барбанов.

   Отже, «ЛНЗ-Лебедин» цією перемогою забезпечив вихід до ¼ кубка України з футболу серед аматорських команд, де зустрінеться ще з одним представником Вінничини — командою «Факел» смт Липовець. Матчі відбудуться 11 та 18 квітня наступного року.

  14 жовтня відбувся двадцятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч проводив у с. Білозір’я. Суперник — «Академія-Черкаський Дніпро». Гра пройшла за територіальної та ігрової переваги «ЛНЗ-Лебедин» та закінчилася їхньою перемогою з рахунком 2:0. Голи в нашій команді  забили Антон Вакуленко, Віталій Грицай. Наступну гру в чемпіонаті області з футболу серед команд вищої ліги «ЛНЗ-Лебедин» проведе 21 жовтня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин з командою «Уманьфермаш» м.Умань.