Перемога «елітівців» — на честь річниці громади

З 25 по 28 січня 2018 року у селі Бояни Чернівецької області у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі «Сонячна долина» відбувся зимовий багатожанровий фестиваль-конкурс «WINTER ART FEST 2018».

 У фестивалі взяли участь 1500 вихованців хореографічних та вокальних навчальних закладів України віком від 4 до 25 років, серед яких Шполянську міську об’єднану територіальну громаду гідно представляла студія сучасного танцю «Еліт» разом із керівником Лесею Осадчук.

 Подолавши тривалий шлях від Шполи через Київ на мальовничу й гостинну Чернівеччину, незважаючи на зимову холоднечу, юні танцюристи з географічного центру України віком від 5 до 13 років, які, до речі, не вперше беруть участь у фестивалі такого рівня, що проводиться в Чернівецькій області, запалили вогники нестримної й позитивної енергії в серцях глядачів. Змагаючись у номінації «хореографія» (класична, народна, народна стилізація, спортивно-бальна, естрадна, естрадно-спортивна, вулична, сучасна, східна та ін.), демонструючи свій високий виконавський рівень, елітівці із притаманним їм непереборним прагненням до перемоги впевнено підкорювали буковинську сцену.

 Саме змагання тривало один день, а фестиваль продовжувався впродовж трьох днів. Учасників оцінювало зіркове журі в складі Марії Яремчук — української співачки, фіналістки телепроекту «Голос країни», призерки міжнародного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля 2012»: Євгенія Кота, Дмитра Жука та Степана Місюрки.

 До речі, під час запального хіп-хопу у виконанні «Еліту» член журі Дмитро Жук не втримався в суддівському кріслі та вийшов на сцену, щоб підхопити вихор карколомної енергії юних шполян.

 Майстерність та наполегливість вихованців Лесі Осадчук на цьому фестивалі зібрали плідний урожай перемог — І місце у номінації, кубок переможців, дипломи лауреатів І ступеня кожному учаснику та керівнику студії, а також вагомі сертифікати номіналом 1000 євро на участь у літньому таборі «ART Summer Fest-2018», що відбудеться влітку в сонячній Болгарії у м. Варна під головуванням зірки Влада Ями, та 10000 гривень на міжнародний літній табір.

 Ось такі вони — успішні «елітівці», яких з гордістю вітає вся Шполянщина. До речі, цю перемогу діти присвятили першій річниці з дня утворення громади, яка прагне змінювати життя звичайних людей на краще.

                                                                                             Наталя ПОЛТАВЕЦЬ