Перемогли «Джуніорс СБ» —2:1

24 серпня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин  відбувся матч попереднього етапу розіграшу кубку України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «Джуніорс СБ» с. Шпитьки Київської області.

Гра розпочалась атаками обох команд, але вже на п’ятій хвилині гості відкрили рахунок після помилки наших гравців. На дев’ятій хвилині Тимофій Листопад зрівнює рахунок 1:1, на сімнадцятій Мар’ян Литовчак виводить «ЛНЗ-Лебедин» уперед —  2:1.

Так закінчується перша половина зустрічі.

У другому таймі зустріч проходила з перемінним успіхом, але команда не використала своїх можливостей для взяття воріт. Поєдинок завершився перемогою «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 2:1.Матч-відповідь відбудеться 30 серпня у м. Вишневе Київської області.

Із ФК «Колос» — нічия

26 серпня «ЛНЗ-Лебедин» проводив зустріч чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги у смт Чорнобай, суперник — ФК «Колос».

Гра проходила за переваги гостей, але жахливий стан поля не дозволив нашим гравцям вести комбінаційну гру—у діях наших гравців відчувалась втома після виснажливого поєдинку аматорського кубку України. Гра завершилась внічию —2:2.Голи у нашій команді забив В’ячеслав Ткаченко.