Переможців конкурсу юних літераторів відзначили у Шполі в день народження Шевченка

У понеділок, 9 березня, у Шполі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся літературно-мистецький захід «Єднаймо душі словом Кобзаря». Подію присвятили 212-й річниці від дня народження поета.

Під час заходу згадували внесок Шевченка у розвиток української літератури, культури та формування національної свідомості. Присутні декламували уривки з його творів, які й сьогодні залишаються актуальними.

Традиційно цього дня відзначили переможців конкурсу юних літераторів Шполянщини «Тарасовими шляхами».

У молодшій віковій групі переміг Антон Каландирець (10 років), учень Шполянського ліцею №1. Він представив казку «Пригоди Жучка-малючка». Учитель — Зоя Кугот.

У середній групі перемогу здобув Захар Савчук (14 років), учень Шполянського ліцею №5. На конкурс він подав вірші «Наші випускники — Герої», «Сини-герої», «Герої України». Учитель — Тетяна Савчук.

У старшій групі перемогла Дарина Боднар (15 років), учениця Шполянського ліцею №5. Вона представила поезії «Україно-мати», «Україно-ненько», «В Україні війна». Учитель — Марія Книгиницька.

У межах заходу керівники закладів культури та працівники Шполянської міської ради читали поезії Шевченка. Пісні на слова поета виконав народний аматорський хор «Оберіг» під керівництвом Олени Чорногал.

На завершення учасники події поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

За інформацією Шполянської міської ради

Коментарі