Перепризначення субсидій, соціальні допомоги шполянам: «гарячий» період в роботі управління соцзахисту

Зазвичай літній період – час відпочинку. У Шполянському управлінні соцзахисту населення – напружений час, адже саме в цей період триває перепризначення житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, проводяться й інші роботи з документами щодо виплат різним категоріям населення.

Упродовж червня – липня 2020 року управлінням соціального захисту населення було здійснено перепризначення житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний термін з травня 2020 по квітень 2021 року без звернення громадян 4960 одержувачам, – інформує начальник управління соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації Олена Фарштейн.

Також прийнято 83 заяви для призначення допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. З них призначено 74 особам та профінансовано на суму 416219 грн.

За інформацією управління, за останні два місяці було профінансовано державних соціальних допомог на суму 10734724,18 грн, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг на суму 612202,39 грн., субсидій та пільг на тверде паливо та скраплений газ на суму 503720,95 грн.

Розпочата робота по санаторно-курортному оздоровленню учасників АТО, ветеранів війни, осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Укладено 7 тристоронніх угод на оздоровлення учасників АТО, 1 – особі з інвалідністю, 9 – ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 1 – дитині з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС.

Видано 91 направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації.

Профінансовано за договорами на технічні засоби реабілітації 181075,98 грн. та компенсації за самостійно придбані технічні засоби реабілітації 6504,00 грн.