Переселенець зі Сходу на Шполянщині отримав перше місце роботи

    Кажуть, що для творчої людини дебют визначає подальшу її долю.

У переселенця з Донбасу Олексія Кочетова дебют на Шполянщині відбувся.

Та ще й мав успіх. Але цього могло й не статися, якби його талант вчасно не помітили, не підтримали і не допомогли…

   Сім’ю, де зростав Олексій, як і більшість жителів районів Сходу, котрі мешкали зовсім поруч із зоною воєнних дій, спіткала доля переселенців. Залишивши у Донецьку своє житло, вони змушені були обирати для себе інше місце проживання. Їхній вибір зупинився на географічному центрі України — м. Шполі. Тут сім’я придбала собі житло і почала облаштовуватися.

  Олексію, який уже мав за плечима музичну освіту — Донецьке музичне училище та Дніпропетровську академію музики імені Глінки по класу гітари, але ще не мав стажу роботи, важко було влаштуватися у нашому місті, де вакансій у закладах культури не було.  Олексій перебував на обліку у районному центрі зайнятості.

  І першим юнака підтримали та посприяли подальшому його працевлаштуванню в.о. директора районного центру зайнятості Ігор Мусюра та голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко.

 А нещодавно депутати міської ради підтримали проект рішення, ініційований міським головою Сергієм Кравченком щодо внесення змін до штатного розпису у міському Будинку культури, до якого було введено посаду методиста і призначено на це місце Олексія Кочетова. Для Олексія ця посада стала його першим місцем роботи.

  За словами директора міського Будинку культури Лесі Осадчук, новий працівник заповзято взявся до виконання своїх посадових обов’язків і подає великі надії. Його підтримують колеги, дебют професійного гітариста пройшов із шаленим успіхом під час вшанування народного ансамблю «Вечорниці» у їхній 35-річний ювілей.

  Як розповів Олексій Кочетов «Шполяночці+», він пише інструментальну музику, а зараз працює над завданням, поставленим перед ним керівником щодо створення нового естрадного гурту при Шполянському міському Будинку культури. Музиканти, а їх у колективі вже четверо — ударник барабанних інструментів, бас-гітарист, соло-гітарист та вокаліст — вже проводили свої перші репетиції.

  Хочеться сподіватися, що і нове місце роботи, яке переселенець отримав на Шполянщині, і нове життя в новому творчому і креативному колективі для молодого хлопця стануть вдалим стартом у житті.

  Лариса БАЧИНСЬКА