Перша контрольна зустріч з рахунком 1:1

8 липня сезону ФК «ЛНЗ-Лебедин» розпочав підготовку до нового футбольного, який стартує 3 серпня.

13 липня наша команда провела першу контрольну зустріч. У м. Кропивницький «ЛНЗ-Лебедин» провів поєдинок з командою «Зірка», яка нещодавно виступили в першій лізі чемпіонату України.

Гра розпочалась атаками наших футболістів, але помилки наших гравців в середині поля призвели до голу в наші ворота — 1:0 на користь господарів.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але наша команда не змогла зрівняти рахунок, — повідомляє начальник команди Василь Шевцов.

У другій половині зустрічі перевага була на боці наших футболістів, але лише на 67-ій хвилині Сергій Дєдов зрівняв рахунок 1:1.

Далі гра йшла за старим сценарієм, атакували гості, господарі шукали шанс в контратаках, команди мали можливості змінити рахунок, але не зуміли цього зробити, отже, нічия 1:1.

Наступну контрольну зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 20 липня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин з командою «Альянс» смт Липова Долина Сумської обл.