Перша перемога в чемпіонаті України серед аматорських команд

4 серпня стартував чемпіонат України з футболу серед аматорських команд, в якому вперше бере участь «ЛНЗ-Лебедин». У першому турі на «ЛНЗ-Арені» наша команда приймала команду «Альянс» смт Липова Долина Сумської області.

Гра розпочалася атаками гостей, які частіше володіли м’ячем, але поступово наші гравці перехопили ініціативу, і вже на 5-ій хвилині після помилки воротаря гостей Мар’ян Литовчак відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Після цього наша команда мала можливості забити, але наші футболісти не зуміли реалізувати своїх шансів, — повідомив «Шполяночку+» начальник команди Василь Шевцов.

У другому таймі гра проходить у рівній боротьбі, суперники не поступаються один одному. На 66-ій хвилині Євген Гуд чудовим ударом здалеку змушує капітулювати голкіпера «Альянсу» —2:0. Наприкінці зустрічі гості отримали право на пробиття одинадцятиметрового штрафного удару. Гравець «Альянсу» не схибив. 2:1 — такий підсумок цієї зустрічі. Отже, «ЛНЗ-Лебедин» отримує першу перемогу в чемпіонаті.

Наступну гру  в чемпіонату України серед аматорських команд «ЛНЗ-Лебедин» проведе 11 серпня в м. Вишгород Київської області з командою «Діназ» м. Вишгород.