Під омофором Неопалимої Купини

У неділю найавторитетніша сучасна служба відзначала професійне свято

   Професія рятувальника нині займає високий щабель серед важливих суспільних служб. Нею оволодівають люди з великою силою волі, які мужньо захищають найбільшу цінність нашої держави її громадян, а значить саму державу Україну.
   Авторитет рятувальника, безумовно, сьогодні високий серед населення. Ми стаємо свідками того, наскільки професійно діють нині молоді рятівники Шполянського РВ УДСНС. Ці хлопці щомиті готові вступити у двобій із небезпекою, аби врятувати, допомогти чи запобігти! Таким є їх незмінне гасло. Кожен із них постійно стоїть на сторожі нашої безпеки, насправді є Героями, хоча в цьому й не зізнаються, а просто виконують свій обов’язок.

   Серед них у Шполянському РВ УДСНС відзначають напередодні професійного свята 17 вересня начальника караулу 17-го ДП РЧ Миколу Дегтяра, який отримав цьогоріч відомчу заохочувальну відзнаку Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також командира відділення 17-го ДП РЧ Романа Коцюрбу, який неодноразово брав участь у ліквідації надзвичайних ситуацій Шполянщини.

   У поточному році шполянські пожежники погасили 62 пожежі, оперативно і якісно ліквідували наслідки надзвичайних ситуацій (розлив аміаку в Сигнаївці та Лозуватці, підтоплення міста, буревії в південних селах Шполянщини).

   Напередодні професійного свята традиційно колектив Шполянського РВ УДСНС на урочистих зборах повіншує всіх, хто примножив авторитет рятівної служби в очах вдячних громадян. Зі святом, дорогі наші захисники!

 

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

   Щиро вітаємо вас з нагоди Дня працівників цивільного захисту. Це свято об'єднує людей мужніх професій — по­жежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загально державної ваги — забезпечення надійного за­хисту національного багатства, життя людей від вогню і  стихії.

   Утверджуючи добро і милосердя, ви — справжні герої наших днів, з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

   Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Олександр ПЛАСТУН, начальник Шполянського районного відділу УДСНС в Черкаській області