Підтримаймо акцію «Найбільший у світі національний прапор із живих квітів»

Всеукраїнська газета «Сільський вісник» та її видавець ТОВ «СІ.В» планують на честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України у період із 21 по 25 серпня 2016 року створити найбільший у світі національний прапор із живих квітів площею близько 15000 кв. м з подальшою реєстрацією цього заходу у Книзі рекордів Гіннеса та Книзі рекордів України.

Складові частини прапора будуть вирощені тисячами українців з усіх куточків нашої країни. З 15 серпня почнеться демонстрування прапора у районних центрах. 18 серпня збірні прапори прикрасять головні площі обласних центрів, а 21 серпня всі квіти вирушать до Києва, де відбудеться саме дійство.

Ініціатори акції щиро вдячні всім директорам шкіл, жителям міст і сіл всієї України, які вже вирішили разом з ними створити найбільший національний прапор у світі з живих квітів. Разом ми — сила! Слава Україні!

Черкаська обласна державна адміністрація підтримує ініціативу щодо проведення всеукраїнської акції, яка спрямована на виховання почуття патріотизму, вірності Батьківщині, любові до України та її найважливіших символів, та рекомендує керівникам органів управління освітою, навчальних закладів замовити набори «Прапор» та долучитися до всеукраїнської акції. Про це йдеться у листі Черкаської ОДА до ТОВ «С.І.В» від 9 лютого 2016 року № 01/01-42/20.

Умови участі в акції
• Зареєструватись на сайті «Сільського вісника».

• Авторизуватись (ввести логін та пароль у відповідних полях)

• Замовити набір «Прапор».

• Виростіть із насіння квіти на своєму подвір’ї, дотримуючись інструкції.

Якщо Ви не бажаєте проходити процедуру реєстрації, то можете завантажити бланк замовлення та відправити його на електронну пошту: orders@cib.net.ua

При замовленні понад 10 наборів — знижка 10%, більше 20 наборів — 20%.

У набір «Прапор» входить: насіння квітів (петунія блакитного кольору, чорнобривці жовтого кольору), пластмасові контейнери (жовтого та блакитного кольору) для вирощування, ґрунтосуміш та детальна інструкція з вирощування.