Підтримка і захист: при районній раді створюється консультаційно-дорадчий орган по роботі з ветеранами

 Минулої середи під керівництвом голови районної ради Сергія Струка та за участі  представників коаліції  ветеранських організацій Черкаської області «Захисники Черкащини», а саме Громадських організацій «Учасників АТО/ООС» Звенигородського, Шполянського районів та міста Ватутіне відбулася робоча нарада, на якій обговорили та розглянули ряд  важливих питань.

На нараді вирішено призначити відповідальних осіб на рівні об’єднаних територіальних громад по роботі з ветеранами.

Створити консультаційно-дорадчий орган при районній раді, який працюватиме над проблемами захисту та підтримки ветеранів та ветеранського руху.

Провести аналіз потреб ветеранів та прийняти дієві програми з соціального захисту та підтримки ветеранів.

Створити простори для ветеранів для проведення заходів з соціальної та психологічної допомоги, виділити приміщення для функціонування громадських організацій ветеранів.

Виділити фінансування на проведення заходів ветеранських організацій.

Створити умови з перекваліфікації та забезпечити робочими місцями ветеранів.

Ці заходи є першочерговими на місцевому рівні та необхідні для забезпечення захисту ветеранів та членів їхніх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС.

За результатами обговорення та розгляду питань було вирішенно звернутися з пропозиціями  та рекомендаціями до голів об’єднаих громад Звенигородського району, щодо сприяння призначиння відповідальних осіб на рівні об’єднаних територіальних громад по роботі з ветеранами АТО/ООС.