Після річної перерви “Ше.Fest” знову зустрічатиме гостей на Звенигородщині

21-22 серпня в селі Моринці на Звенигородщині відбудеться ШЕ.FEST 2021, темою якого стане любов, а гаслом - слова з вірша Тараса Шевченка: "Кохайтеся, чорнобриві!".

- У цьому році ми будемо вже всьоме збирати українців на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці Черкаської області, - повідомляють організатори заходу на сторінці заходу в мережі Facebook.- У 2020 році ми не змогли провести фестиваль через локдаун, тому в цьому році будемо творити свято з подвоєною енергією.
В цьому році, крім стандартної музичної фестивальної сцени, буде організована ще й ніч акустичної музики. Також, гостей чекає галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, вчені, талановиті групи. Традиційно, відбудеться поетичний батл, який визначить кращого Ше.Поета фестивалю. На фестивалі будуть діяти дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Гостей фестивалю чекають також майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації і handmade.

Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави "Шевченко. Остання любов" драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.
Ідея фестивалю ШЕ.FEST - оновлення і популяризація постаті Шевченка, щоб Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість. "Ше.Fest" - це фестиваль, де кожен може побачити у Шевченку не тільки звичний образ пророка, але й бунтаря, неформала своєї епохи і одночасно - надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.