Пізнання світу: наймолодші шполяни знайомилися з роботою поштового відділення

В еру глобальної інформаційної діджиталізації нікого не здивуєш, як відправити меседж або контакт, оплатити будь-який товар чи послугу в телефонному режимі  або іншим  способом. Але як це відбувається у твоєму місті – це не тільки цікаво, але й пізнавально. Допитливі оченята діток є тому підтвердженням. 

Днями вихованці групи «Калинка» дитячого садка «Сонечко»  побували на екскурсії в центральному поштовому відділенні м. Шпола. Начальник поштового відділення №3 Світлана Чорногал провела невелику екскурсію, де діти мали змогу спостерігати за прибуттям та відправленням пошти, документальним оформленням передплати, оплати платежів, поринули у  ділову атмосферу сортування преси для рознесення абонентам. 

–Такі екскурсії дають можливість розширити уявлення дітей про предмети, що полегшують працю людини, створюють комфорт; систематизувати ланцюжок процесів, пов’язаних виховувати інформаційну культуру, – зазначила  керівниця.

Хто знає, можливо дехто із малят в майбутньому обере для себе саме таку сферу діяльності і впроваджуватиме в її щоденне життя новітні цифрові технології.

Наталя Совгиря