Платники Черкащини за вісім місяців сплатили майже 8,9 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів

Цьогоріч платники податків Черкащини за вісім місяців сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 8,9 млрд грн податків, зборів, платежів. Це майже на 8 відсотків або на 646 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року. Про  це повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

Збір до Державного бюджету України становить понад 4  млрд грн, що на понад 11 відсотків або на 410 млн грн більше порівняно з показником минулого року, у тому числі ПДВ надійшло понад 2  млрд грн, що у 1,2 рази або на 286 млн грн більше у порівнянні з минулим роком, податку на прибуток – 550 млн грн, що на 10,4 відсотки або на 52 млн грн більше ніж за 8 місяців 2019 року.

За словами Тетяни Харьковської, місцеві бюджети області отримали 4,8 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 5 відсотків або на 236 млн гривень.

Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло майже 3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 736 млн грн єдиного податку, 586 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 303 млн грн акцизного податку.

Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 3,5  млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з аналогічним показником  2019 року перераховано на 79 млн грн більше.

За інформацією Головне  управління ДПС у Черкаській області