Податківцями встановлено справедливість

Під час одного з нещодавних засідань сесій Лип’янської сільської ради, у роботі якої брали участь і представники районного керівництва, місцевими жителями було порушено проблему, котра принесла прикрощів не в одну хату, де утримують корову. З’ясувалося, що при оформленні документів на субсидії податкова надала управлінню соціального захисту довідки про більш ніж завищені річні доходи від здачі молока переробним підприємствам — разів у 3—4. Через це стало неможливим отримати людям субсидію.

Як пояснює з цього приводу начальник інспекції Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів у Черкаській області Петро СТЕЦЕНКО, після того, як податківцями було вивчене це питання, встановлено, що недостовірну інформацію про доходи сільського населення від реалізації молока надавали податковій з переробних підприємств. За це вони понесуть тепер адміністративну відповідальність у встановленому порядку.

— За результатами звернення громадян Шполянським відділенням Смілянської ОДПІ проведено роботу з платниками податків, в результаті якої останніми подано податкові розрахунки форми 1-ДФ про уточнення доходів громадян та сплачено податки до бюджету. Робота триває і надалі, — наголосив Петро Борисович.

Наталія ДАВИДЕНКО.