Поєдинок завершився нічиєю

20 вересня відбувся шістнадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив на районному стадіоні «Колос» з командою «Ураган» (с. Кривоносівка Золотоніського району). Зустріч розпочалася атаками господарів, які вже на 6-ій хвилині відкривають рахунок. М’яч забив кращий голеадор команди Артем Охременко.

ФК «ЛНЗ-Лебедин» в першому таймі контролював гру, але вкотре не зумів реалізувати свої моменти. В другій половині зустрічі — знову переваги господарів, але м’яч вперто обминає ворота суперників. На 65-й хвилині арбітр призначає штрафний удар в сторону воріт ФК«ЛНЗ-Лебедин» — гості пробивають штрафний і зрівнюють рахунок. До кінця матчу господарі штурмують ворота суперника, але знову не можуть реалізувати свої моменти. Отже, нічия — 1:1.

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 27 вересня на виїзді: суперник — ФК «Базис» (с. Кочубіївка Уманського району).