Поетичні твори Іллі Коливая зазвучали у піснях

У надзвичайно зворушливій і теплій атмосфері проходив минулої п’ятниці творчий бенефіс Іллі Коливая у Лебединському сільському будинку культури, присвяченому 80-річному ювілею непересічної людини, Вчителя з великої літери, поета і громадського активіста Шполянщини. Поздоровити зі святковою датою прийшли цього дня з квітами і подарунками не лише земляки лебединці, а й гості з кола його друзів, однодумців і колег зі всієї Шполянщини. На сцені звучали десятки музичних творів на поетичні слова Іллі Івановича, в яких від серця вкладена велика любов до рідної землі, України, її людей і неперевершеної природи, а також його власна філософія життя. Пісні виконували артисти із гуртів «Срібні струни» та «Срібна підкова» районного будинку культури, місцеві митці, поети з літературної студії імені Олекси Влизька, діти-школярі декламували вірші Іллі Івановича.

Урочисто привітали Іллю Коливая його дружина Валентина Панасівна, син з дружиною та онук, заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина, начальник відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністрації Анатолій Лозовий, сільський голова Лебедина Олексій Рудас, головний інженер ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Олесь Демидов, голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт, директори лебединських шкіл Лідія Осаула і Віра Поліщук та інші.

 

Святковий вечір на честь Іллі Івановича став окрасою духовного життя Лебедина і всього району, захопливим дійством, сконцентрованим на сенсі життєвого шляху і почутті прекрасного у людському серці.

Наталія ДАВИДЕНКО.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.