Понад 200 саджанців висадили матусяни у своїй громаді

Напередодні Всеукраїнського дня навколишнього середовища, 16 квітня в Матусівській громаді провели заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля. За кошти місцевого бюджету були придбані саджанці самшиту, ялівця козацького та звичайного, жасміну, багрянця, верби плакучої, гінкго, ялини канадської, спіреї та саджанці троянд.

   Зелені насадження висадили в Матусові на території зони відпочинку  та біля Свято-Вознесенського храму на вул.Тодося Осьмачки; біля обеліску Слави; біля адмінбудівлі на вул. Кравченка; біля дитячого майданчика на вул. Вишневій. В Станіславчику озеленили територію біля братської могили; пам’ятного знаку жертвам голодомору та біля будівлі старостату. Під час заходу дружно трудились працівники сільської ради, комунального підприємства та активні жителі населених пунктів: Надія Миронець, Галина Маняк, Тетяна Івлієва, Олексій Броварський, Сергій Броварський, Світлана Коломієць. Воду для поливу рослин підвезли працівники ФГ «Шипельова О.А.». 

Щиро дякуємо всім за допомогу,  адже разом ми зробили корисну справу - покращили благоустрій та екологічний стан нашої  громади.

Велике прохання до мешканців громади: не завдавайте шкоди зеленим насадженням, нехай вони будуть окрасою і приносять радості нам та майбутнім поколінням. Сільська рада сподівається на вашу громадянську свідомість.