Понад сотня конкурсантів – і дев’ять призових місць у шполянських музикантів

У Черкасах, 23 березня, відбувся конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах  «Грай музико».  Конкурс проходив на базі Черкаської дитячої школи мистецтв №2. Участь у конкурсі взяли 158 учасників з різних областей України. І з них 9 призових місць  завоювали учні Шполянської дитячої мистецької школи.  Конкурс проходив у очній та дистанційній формі. Ансамблі гітаристів стали учасниками очного конкурсу. 

Ансамбль гітаристів «Акорд»  у складі:  Ореста Плахотнюка, Даніїла Драгана,  Олексії Душки,    Ростислава Ткаченка,  Богдана Поліщука, Дмитра Погорілого,  Дмитра Галети, Арсенія Панченка   (керівник Дарія Георгієва )   нагороджений дипломом лауреата ІІ ступеню.

Таким же дипломом нагороджений і ще один  Ансамбль гітаристів у складі: Назара Збризького, Аліни Чернухи, Анастасії Ільницької, Андрія Пікала, Дарини Варяниці, Софії Мамаєнко, Андрія Гончаренка, Софії Фуркало, ударника Олександра Ільченка та вокаліста Олексія Щербо (керівник Ольга Георгієва, викладачі Анатолій Мигдалович та Валентина Каландирець).

Також дистанційно участь у цьому конкурсі взяли Ансамбль бандуристів та солісти: домристка Каріна Колісник  (викладач  Віра Бужкевич,  концертмейстер Тетяна Чебан) та Ансамбль бандуристів «Мелодія струн» (керівник Катерина Сташенко) нагороджені дипломом лауреата І ступеню

Гітаристи Назар Збризький   та Платон Савлов ( викладач Дарія Георгієва)  здобули диплом лауреата ІІ ступеню.

Ростислав Ткаченко  (викладач Дарія Георгієва) та Софія  Фуркало (викладач Ольга Георгієва)   нагороджені диплом  лауреата ІІІ ступеню.

Михайло Гридюшко (викладач Ольга  Георгієва) здобув звання дипломанта І ступеню. Михайлик зараз проживає у Фінляндії та понад 2 роки продовжує займатися музикою дистанційно. До речі,  в цьому навчальному році він отримає свідоцтво про закінчення Шполянської дитячої мистецької школи.

Також гарні результати здобули учні Шполянської ДМШ  в обласному  конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів мистецьких навчальних закладах UMAN-ART,  що проходив 5 квітня в м. Умань на базі Уманського обласного музичного фахового коледжу ім. П. Демуцького.  

Гітаристи  Назар Збризький  і  Аліна Чернуха  (викладі Дарія та Ольга Георгієві)  здобули дипломи лауреата І ступеню. Викладачі висловлюють щиру подяку Юлії Чернусі, завдяки якій стала можливою ця поїздка.  Діти також мали змогу відвідати «Софіївку».   Тож учні отримали не лише гарні результати виступу, але і гарні враження та чудові фотографії на пам'ять про поїздку.

Коментарі