Попри фінансові труднощі в районі запрацювали пришкільні табори

Як повідомлялося раніше, нинішній рік для освітянського кола видався більш ніж склад­ним. Фінансування галузі з держбюджету значно скоротилося і постала велика проблема із збере­женням сільських навчальних закладів. А поряд з цим потрібно було готуватися до оздоровчого сезону, який з тих же причин теж не просто було організувати.

Як повідомила газету «Шполяночка+» мето­дист райметодкабінету Наталія ДОСИЧ, відділом освіти у тісній співпраці з районною держав­ною адміністрацією була проведена нелегка клопітка робота щодо підготовки організованого відпочинку дітей у пришкільних таборах.

— Завдяки фінансовій підтримці більшості сільських рад району 2 червня розпочали свою ро­боту 29 пришкільних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі, вперше дитячі пришкільні табори з денним перебуванням дітей відкрились на базах Васильківського, Іскренського, Капустинського навчально-виховних комплексів та Лозуватської загальноосвітньої школи, — розповідає Наталія Досич. — На базі Шполянського НВК №2-ліцей цьогоріч поряд з пришкільним табором відпочинку з денним перебуванням «Злагода» вперше функціонує літній Мовний табір, метою якого є популяризація вивчення англійської мови. Завдяки нестандартно­му підходу до навчання, в формі ігор та розваг діти удосконалюватимуть свої знання англійської мови, набуті під час навчального процесу та зможуть за­стосувати їх на практиці.

Крім того, вже кілька років поспіль продовжує свою роботу Літня школа для талановитих і обдаро­ваних дітей на базі названого навчального закла­ду. У пришкільному таборі, який функціонує на базі Лозуватської загальноосвітньої школи, група дітей має можливість спілкуватися з носієм англійської мови, громадянкою Америки Паолою Озборн.

Наметовий табір відкрився на базі Лебединсько­го НВК №3. Таку незвичайну форму організованого відпочинку дітям запропонувала адміністрація цьо­го загальноосвітнього навчального закладу. Шля­хом участі в козацьких іграх та розвагах діти більше дізнаються про звичаї українських козаків, а також виховуються справжніми патріотами своєї держави.

Сподіваємось, що літній відпочинок у пришкільних таборах буде приємним і корисним та надовго запам’ятається дітям.

 

Спілкувалася Ганна ШВЕЦЬ.