Популярна письменниця Наталія Гурницька завершила свій новий роман

Нещодавно популярна письменниця Наталія Гурницька завершила написання свого роману «Багряний колір вічності». Про це вона повідомила на своїй ФБ-сторінці.

Рукопис передано у видавництво «Клуб сімейного дозвілля». Вихід книги планується на серпень і має бути на Книжковому форуму у Львові!

— Травень і початок червня були для мене особливими. Найчудовіший стан для письменника — пишеться.... Натхненно, швидко, на одному подиху — і відчуття польоту накриває з головою... Щось таке, як дуже сильне та справжнє кохання! Хороший стан! Щастя! Зараз намагаюся знову повернутися в нашу реальність. Занурення і перевтілення було абсолютне. Здається, що прожила ще одне життя! — ділиться враженнями письменниця.

Львів сучасний, Львів передвоєнний і Львів часів Першої світової війни опиняються в епіцентрі драматичних подій, загадкових родинних таємниць і на перетині доль героїв. Ірена — гімназистка з заможної родини. Доля дарує їй трагічне кохання, яке вривається в її спокійне життя вихором перших глибоких почуттів та сильних емоцій... Життя кидає Ірену в лихоліття війни, сталінських репресій і заслання в Казахстан.... Як та чому крізь століття та роки поєдналися кохання і життя Ірени з долею та життям Анни з «Мелодії кави в тональності кардамону»?

— Для мене цей роман перший по-справжньому серйозний, глибокий і дуже душевний… У ньому практично немає вигадки. Навіть окремі слова та фрази були промовлені в реальному житті, а прізвища достовірні, — розповідає Наталія Гурницька.

Нагадаємо: Наталія Гурницька — львівська письменниця, авторка двох популярних романів: «Мелодія кави в тональності кардамону» та його продовження — «Мелодія кави в тональності сподівання», які нікого з читачів не залишили байдужими.