Поразка і перемога команди «ЛНЗ-Лебедин»

22 серпня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин відбувся матч другого попереднього раунду національного кубка України з футболу.

«ЛНЗ-Лебедин» на цьому етапі кубка приймав команду «Гірник» м. Кривий Ріг. Зустріч пройшла в безкомпромісній боротьбі, основний та додатковий час переможця не виявили —1:1. Гол в нашій команді забив Антон Вакуленко. Арбітр призначив серію одинадцятиметрових ударів, яку краще виконали гості. «Гірник» переміг з рахунком 4:2 та вийшов до наступного етапу змагань.

26 серпня відбувся 4 тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч проводив в смт Липовець Вінницької області з командою «Факел». Гра пройшла за переваги гостей, які контролювали хід поєдинку. Але жахливий стан поля не давав нашій команді реалізувати свою перевагу. Лише в середині першого тайму Руслан Качур відкрив рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

У другій половині матчу Антон Вакуленко забиває гол у ворота господарів 2:0, але футболісти факелу зуміли зрівняти рахунок 2:2. ФК «ЛНЗ-Лебедин» проявив характер та зумів вирвати перемогу з рахунком 3:2,вирішальний гол забив Антон Вакуленко.

Наступну гру в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд «ЛНЗ-Лебедин» проведе 2 вересня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин. Суперник — «Агродім» м. Бахмач Чернігівської області.

Василь ШЕВЦОВ, начальник команди