Порошенко: Обсяги виробництва власної зброї в Україні будуть збільшені

Про це Президент країни заявив під час візиту в Слов'янськ

Україна збільшить обсяги виробництва власної зброї для забезпечення потреб військовослужбовців, повідомив Президент України Петро Порошенко після зустрічі з силовиками в Слов'янську, передає офіційний сайт глави держави.

"Сьогодні мій перший заступник разом з новопризначеним головою Укроборонпрому, разом з представниками Генерального штабу, заступниками міністра оборони та представниками МВС провели нараду, де підготують на моє твердження зміни в державне оборонне замовлення", - сказав глава держави.

Він зазначив, що при формуванні цього замовлення і виробництві "буде в повному обсязі використаний той досвід, який українські Збройні Сили, Національна гвардія набули під час бойових дій на сході".

"Не буде більше витрачання мільярдів народних коштів, коштів платників податків на нікому не потрібні наукові програми, які служили лише елементом розкрадання. Сьогодні українське виробництво буде завантажено системами високоточної зброї, українськими безпілотниками, всім, чого потребує українська армія – починаючи від бронежилетів і закінчуючи тепловізорами", - зазначив Петро Порошенко.

"Українська армія зможе воювати ефективно, мобільно, професійно", - резюмував глава держави.

Джерело:korrespondent.net