Порошенко офіційно покликав миротворців на Донбас

Указ оприлюднений на сайті глави держави.

 

Президент України Петро Порошенко зробив чинним рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 18 лютого 2015 року "Про звернення до Організації об'єднаних націй і Європейського Союзупро розміщення на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки".

Відповідний указ №116/2015, підписаний вчора, 2 березня, оприлюднений на сайті глави української держави.

Документ набирає чинності з дня його опублікування.

У прес-службі президента нагадують,на засіданні 18 лютого РНБО вирішила, що забезпечення нацбезпеки України та невідкладне вирішення кризової ситуації на Донбасі, а також забезпечення ефективної імплементації мінських домовленостей вимагають звернення до Радбезу ООН і Рада ЄС з проханням про розміщення на території України міжнародної операції з дотримання миру та безпеки.

У зв'язку з цим РНБО запропонувала президенту звернутися від імені України до цих міжнародних організацій з проханням скерувати в Україну миротворців, а також до Верховної Ради щодо прийняття такого звернення.

"Кабміну доручено невідкладно внести пропозиції щодо законодавчого врегулювання питань проведення на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки", - сказано в повідомленні прес-служби.

 

Джерело:http://ua.korrespondent.net