Порошенко пропонує скасувати податок на благодійність

Президент вніс до парламенту законопроект, що передбачає скасування податків для благодійної допомоги, що надається учасникам бойових дій на сході.

Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект №4455а Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги. Відповідний документ був зареєстрований у парламенті 11 серпня. 
Згідно з пояснювальною запискою, законопроектом передбачається внести зміни до Податкового кодексу та звільнити від оподаткування благодійну допомогу, яка надається учасникам бойових дій, на час проведення антитерористичної операції. 
 
При цьому благодійну допомогу у вигляді касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів, технічних засобів спостереження, лікарських засобів і медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення для учасників бойових дій, також пропонується звільнити від податку на доходи фізичних осіб. 
 
Також законопроектом пропонується у період проведення антитерористичної операції і після її завершення не включати до загального оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб суми коштів, отриманих благодійниками на банківські рахунки для надання допомоги учасникам АТО. 
 
Джерело:korrespondent.net