Повертаємось в трійку лідерів: «ЛНЗ» без проблем розібрався з киянами

Друга гра лебединців після вимушеного крантину і друга перемога поспіль. Перша виїзна гра другого кола вийшла досить нервовою та напруженою. Але гравці «ЛНЗ» впевнено здолали опір футболістів з АФСК «Київ».

З перших хвилин матч був досить рівним. Команди обмінювались напів моментами та намагались якнайшвидше забити гол, вивівши свою команду вперед. Проте сталось це не так швидко. Лише на 35 хвилині влучним ударом Долінський відкрив рахунок у матчі. А вже за шість хвилин Ярослав Галенко подвоїв його.

Другий тайм видався монотонним. У другій частині матчу було мало моментів. Тому й рахунок лишився незмінним й закономірним – 0:2. Підопічні Юрія Бакалова здобувають чергову перемогу й повертаються в трійку лідерів групи А.

Незадовго до гри стало відомо, що керманич лебединців отримав престижну нагороду – його визнали кращим тренером 16-го туру.

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу аналізує підсумки матчів чергового туру Групи «А» та Групи «Б» української Другої ліги сезону 2021/22. Вони визнали нашого Юрія Бакалова найкращим у турі, що минув.

Перший матч після коронавірусного спалаху «ЛНЗ» проводив проти лідера та головного конкурента в боротьбі за підвищення в класі. Поразка в стартовому турі від киян служила великою мотивацією для черкаської команди на домашній матч-відповідь на старті другого кола.

Його підопічні завдали поразки київському «Лівому берегу» (2:1 на своєму полі), скоротивши відставання від лідера.