Повна перемога на полі суперника

30 червня відбувся десятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.

«ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив у м. Золотоноша з командою «Златокрай-2017». Гра розпочалась в повільному темпі, докучала спека, команди добре знали одна одну.

На 17-ій хвилині після подачі кутового В’ячеслав Ткаченко забив красень-гол під поперечину воріт господарів — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

На 32-ій хвилині матчу  Мар’ян Литовчак подвоює рахунок 2:0. На 36-ій хвилині за фол останньої надії з поля було вилучено нашого захисника Тимофія Листопада.

«Златокрай-2017» намагається забити хоча б один м’яч, але наші гравці впевнено обороняються. Перша половина зустрічі завершується з рахунком 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

У другому таймі точиться рівна боротьба, незважаючи, що гості грають у меншості.

На 55-ій хвилині В’ячеслав Ткаченко виводить Сергія Дєдова з воротарем господарів — 3:0.

«Златокрай-2017» прагне забити гол престижу, але наша команда діє впевнено контролюючи хід поєдинку.

Під завісу зустрічі на 85-ій хвилині Артем Охременко забиває четвертий гол у ворота господарів. 4:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин» — з таким рахунком закінчується цей матч.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 7 липня на стадіоні «ЛНЗ-Арена». Суперник «Олімп» м. Кам’янка.