Познайомилися з творчістю Ярослави Гриньків

Кожна людина напередодні Нового року сподівається на диво, приємну несподіванку. Особливо на святкові сюрпри­зи очікує дітвора. Цікаву зустріч зі справжньою казкаркою, по­етесою, пісняркою Ярославою Семенівною Гриньків мали учні 3-іх класів Шполянсько­го НВК «Загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №2-ліцей» зі своїми класними керівниками Світланою Білоус, Ольгою Килимистою та шкільним бібліотекарем Наталією Гродзь у районній бібліотеці для дітей.

Школярі познайомились з творчістю лебединської гості, яка має декілька поетичних збірок для дітей та дорослих, збірку пісень «На пісенних стежках». Я.С.Гриньків — ла­уреат районної літературної премії імені О. Влизька, за натхненну творчу працю не­одноразово нагороджувалась дипломами і грамотами. Тво­ри Ярослави Семенівни ча­сто публікуються на сторінках газет «Шполяночка+» та «Шполянські вісті», в збірках «Шполянщина поетична».

Маленькі «чомусики» ста­вили безліч питань про дитячі та шкільні роки Ярослави Семенівни, про народження віршів, казок, оповідань, пісень, улюблені книги... Дівчатка і хлопчики наперебій розгаду­вали віршовані загадки, які за­гадувала їм поетеса, сміялись над героями казки «Хто до чого родився», яку розіграли в ролях працівники бібліотеки для дітей, декламували вірші, до яких на­малювали малюнки і подарува­ли їх автору разом з квітами.

Ярослава Семенівна Гриньків подарувала діткам чудові пісні у власному виконанні, адже володіє прекрасним голосом і є учасницею фольклорного колективу та церковного хору. На згадку про цей день були зроблені світлини з таланови­тою землячкою. Юні шануваль­ники творчості поетеси ознайо­милися з книжковою виставкою «Віршовані дива з села Лебеди­на» і з нетерпінням чекають на її нові твори.

Валентина ІВАНКІНА,заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.