Працівники освіти Шполянщини долучились до прекрасного

Днями працівники закладів освіти побували на прем'єрі балету «Діти ночі: Післяполуденний сон» Національного театру опери та балету імені Т.Шевченка.

Поціновувачі театрального мистецтва занурились у атмосферу вистави про міфічних істот Андрогінів.

У давньогрецькій міфології Андрогіни володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, яких Господь покарав за зухвалість і розділив на дві половинки - чоловічу і жіночу, приречені шукати одна одну. Саме звідси походить відома фраза «знайти свою половинку». Постановку створено хореографом і артистом Staatsbalett Berlin Олександр Абдукарімов. В головних партіях — прима Національної опери Катерина Кухар і Олександр Стоянов.

Головна тема балету — випробування, які треба пройти Андрогінам, щоб зрозуміти, що ж керує стосунками — пристрасть чи сильні високі почуття. Романтично-містична історія показана за допомогою готичних декорацій, сучасної хореографії і звичайно, музики - Антоніо Вівальді і Макса Ріхтера.

Колеги-освітяни отримали величезний заряд позитиву від побаченого. Чудова майстерність, бездоганна хореографія зачарували глядацьку залу,—повідомив на офіційній сторінці відділу освіти РДА голова районної організації профспілки Олег Тішков.