Працівники ПАТ «ЛНЗ» влаштували велике прибирання

У вихідні дні працівники ПАТ «ЛНЗ» вийшли на суботник. Таке масове прибирання на своїй території заводчани влаштували вперше. Та віднині це стане щорічною традицією.

— На суботник зібралося близько сотні наших співробітників: від керівників напрямків та відділів до різноробочих. Прибираємо не лише територію заводу, а й ділянки довкола, — розповідає голова наглядової ради ГК «ЛНЗ» Дмитро Кравченко. — У нас різноплановий колектив, а така робота згуртовує людей та зміцнює корпоративний дух. Спільне прибирання надихнуло заводчан взятися і за реставрацію однієї з будівель колишнього заводу, який був зведений ще 1857 року. Нині приміщення порожнє, однак в майбутньому воно ще може послужити, як склад.

Завершилося прибирання висаджуванням 300 кущів троянд. Перший кущ висадив директор ПАТ «ЛНЗ» (складова частина ГК «ЛНЗ») Анатолій Ткаченко. Він добре знає, як саджати та доглядати за трояндами, адже вдома теж має клумбу з цими квітами.

— Доглядаю за ними у вільний від роботи час. А тепер от і на заводі матимемо чималу клумбу. Це лише перший розарій, та в майбутньому плануємо розбити ще декілька, — зазначив пан Анатолій.

Суботник пройшов продуктивно і головне — весело! Як зазначив генеральний директор ТОВ «ЛНЗ» Вадим Ковтун, він вже давно так не сміявся, як під час суботника.

— Таке колективне прибирання тільки в радість. Завжди приємно працювати з колегами, бо це не тільки корисне, а ще й веселе проведення часу, — зазначив Вадим Ковтун.

ДЖЕРЕЛО: сайт «Про все».