Працівники Шполянського ліцею №3 взяли участь у семінарі на тему булінгу

На минулому тижні, 4 січня, працівники Шполянського ліцею №3 взяли участь у семінарі на тему "Проблеми булінгу в освітньому середовищі". Його підготували та провели для колег соціальний педагог Ірина Шептицька та практичний психолог Юлія Паукова.

Про це інформує "Шполяночка+".

Під час семінару вчителі обговорили види булінгу, спроби реагування та відповідальності у разі виявлення випадку жорсткого поводження учасників освітнього процесу.

"Кожен заклад освіти повинен створити безпечне освітнє середовище, що включає в себе: наявність безпечних умов навчання та праці, комфортну міжособистісну взаємодію, емоційне благополуччя усіх учасників освітнього процесу без проявів насилля", - запевняють в ліцеї.

Також у ході семінару, учасники ознайомилися з ознаками вчительського булінгу щодо дітей та булінгу з боку учнів стосовно вчителів, причинами його виникнення та способами подолання. Усіх працівників закладу закликали бути толерантними, приділяти увагу протидії булінгу, проводити роз'яснювальну роботу з учнями та їх батьками.

Щоб унеможливити насильство та створити безпечне освітнє середовище, кожен учасник освітнього процесу повинен мінімізувати ризики і створити умови для внутрішньої безпеки довкілля. Це можливо лише завдяки спільній цілеспрямованій діяльності педагогів, здобувачів освіти і батьків.