Працівники Шполянської міськради та КП “Муніципальна інспекція” віддали одноденну зарплату на ЗСУ

Одноденний заробіток - на користь ЗСУ: таку ініціативу підтримали працівники Шполянської міської ради та комунального підприємства «Муніципальна інспекція», щоб допомогти військовим боротися з ворогом.

У жовтні 2023 року 135 осіб трудового колективу, ураховуючи муніципальних інспекторів і старост населених пунктів громади перерахували на рахунок Благодійного фонду «Крила» 77 995 гривень.
Ці кошти закумульовано в обсязі одноденної заробітної плати кожного працівника, і їх спрямування стало виявом доброї волі в благодійній допомозі ЗСУ.

Фонд займається мілітарною допомогою військовим і постраждалим від ворожих дій цивільним. Волонтери фонду закуповують обладнання, яке допомагає рятувати життя земляків-захисників, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки, інші необхідні засоби і потрібні речі для військових.

«Розуміємо, що саме армія – гарант нашої незалежності. А ми – її надійний тил, робимо колективний внесок у спільну перемогу!», — кажуть працівники Шполянської міської ради, тому гуртом планують щомісяця свій одноденний заробіток спрямовувати на потреби воїнів.

За інформацією Шполянської міської ради