Працівники Шполянської міськради віддали десятки тисяч гривень зі своїх зарплат на допомогу ЗСУ

Починаючи з жовтня цього року, працівники міської ради перераховують одноденний заробіток для потреб Збройних сил України. У рамках взаємодії з фондом «Крила», із яким у квітні підписано меморандум про партнерство, акумулюються на офіційному рахунку саме цієї благодійної організації.

У такий спосіб збір благодійних грошей та їх використання є прозорими, колектив органу місцевого самоврядування швидше й згуртованіше реагує на запити воїнів-земляків. Як і в міську раду під час особистих прийомів керівників або індивідуально, так і до представників Благодійного фонду звертаються з нагальними потребами самі військовослужбовці, члени їхніх родин. За рахунок коштів із жовтневої зарплати, згідно із наявними у фонді фінансовими документами, придбано:

- на 33662 гривні - витратні матеріали для виготовлення скоб, буржуйок, сокир у волонтерському осередкові «Лебединська кузня», який очолює Микола Волик, а саме: арматуру 8 мм А 500 с -1200 м, лист г/к 12.0 мм 1500х6000, S235JR-25 шт, смугу 40 мм S235JR - 12 м, трубу ДСТУ 8943 57 мм -24 м, електроди АНО-36 (моноліт РЦ)3 мм- 20 кг, електроди УОНИ 13/55 плазма 3 мм- 20 кг;

- за 23030 гривень - військову форму та військові аксесуари до неї захисникам Сиваку Миколі, Плахотнюку Ігореві;

- за 7200 гривень - комплект нічного бачення на автомобіль для захисника Муромця Максима;

- за 6000 гривень - маскувальний тепловідбивний костюм воїнові Чудному Іванові;

- на 4864 гривні- медичні засоби захисникам Савичу Олександрові та Пасічникові Валерію;

- на 3800 гривень - 300 м тканини «Флізелин (спанбонд) білий Мультикам №1» для плетіння маскувальних сіток працівниками філій КЗ «Центр культури і дозвілля».

Усі згадані вище захисники, члени волонтерського осередку є жителями Шполянської громади. На всі закупівлі в БФ «Крила» наявні рахунки (товарні чеки, видаткові накладні) про оплату, письмові заяви від військових чи членів їхніх родин, фотозвіти та акти приймання-передачі.

За інформацією Шполянської міської ради