Працює школа молодого вчителя початкових класів

Молодий учитель... Що стоїть за цими словами? Насамперед — відсутність досвіду. Самоствердження для багатьох із них стає неабиякою проблемою. Саме з метою надання методичної допомоги в розв'язанні основних питань, подоланні труднощів, типових для кожного молодого вчителя, вже третій рік в районі функціонує Школа молодого вчителя. Протягом трьох років молоді спеціалісти відвідують уроки та заходи досвідчених учителів, беруть участь у методичній роботі.

І нинішній рік — не виняток. 16 жовтня 2015 року гостинно відчинила двері Лозуватська загальноосвітня школа, у якій молодих колег радо вітали авторськими віршами директора учні та педагоги.

Як керівник школи, автор статті відкрила семінар, повідомила план його роботи, ознайомила присутніх з особливостями викладання образотворчого мистецтва в умовах впровадження нового Державного стандарту.

Представила загальноосвітній навчальний заклад директор Яна Рябокінь. Оглянувши ошатну, сучасну школу, молоді колеги відзначили високий рівень створених умов для навчання і виховання учнів та завітали у студію мистецтв на урок у 2 клас, який провела вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва Лілія Гегельська. Приємно вражені були гості матеріальною базою уроку: це і мольберти кожному учню, і різнокольорові берети художників, і палітри, тощо.

Майстер-клас «Розвиток предметних компетентностей у молодого педагога», який підготувала і провела Лілія Михайлівна, показав багатогранність технік виконання малюнків та належний рівень володіння ними педагогом. Можливість навчитись та непідробне захоплення отримали педагоги під час практичного вправляння.

На згадку про захід учасникам школи були вручені власні малюнки, виконані в різних нетрадиційних техніках та осінні сувеніри, виготовлені Лілією Гегельською.
Учасники педагогічного зібрання висловлюють слова вдячності адміністрації, колективу, задіяному до організації та проведення даного заходу.

Світлана НАЗАРЕНКО, методист районного методичного кабінету.