Відповідальність медичного працівника повинна поєднуватися з його комфортними умовами роботи

ПРЕДСТАВЛЯЄМО КАНДИДАТІВ

Лідія Павлівна МАЄТНА, завідувач поліклінічного відділення Шполянської ЦРЛ, кандидат в депутати міської ради, округ №5 (вул. Енгельса, З.Комодем’янської, Ковпака, Корнійчука (1—73), Лисенка, Л.Українки, Невського, Островського).

Сергій Валентинович МАЄТНИЙ, завідувач віділення анестезіології та реанімації Шполянської ЦРЛ, кандидат в депутати районної ради, округ №2, м. Шпола.

Лідія та Сергій Маєтні ― лікарі Шполянської районної лікарні. Лідія Павлівна очолює поліклінічне відділення, є головою громадської організації «Діти Чорнобиля». Сергій Валентинович — завідувач відділення анестезіології та реанімації.

Подружжя має великий досвід роботи на найвідповідальніших ланках медицини і має своє бачення вирішення багатьох її проблем.

― Держава повинна ще багато зробити для того, щоб відповідальність лікаря поєднувалася з комфортними умовами роботи для нього,― вважають медики.― У зв’язку з майбутньою адміністративною реформою і в місті, і в районі посилиться відповідальність міс-цевих органів влади за забезпечення населення медичною допомогою. Адже в їхніх руках будуть зосереджені кошти, до того ж вони краще знають особливості та потреби свого регіону. Останні реформи, проведені в медичній галузі, далеко не виправдовують на місцях того, що було задумано їх ініціаторами, і лікарняні установи так і не дочекались дворівневої моделі фінансування. І сьогодні районний бюджет, який до реформи спрямовувався на фінансування однієї ланки, розподіляється на дві структури.

Лідія Павлівна та Сергій Валентинович Маєтні, крім вирішення на місцевому рівні головних проблем медицини щодо забезпечення її закладів сучасним обладнанням, недопущення закриття ФАПів та дільничних лікарень, підтримки програм щорічних профілактичних обстежень найбільш незахищених верств населення, прагнуть разом із однодумцями ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ініціювати та обстоювати достойні заробітні плати та додаткове стимулювання професійної діяльності своїх колег.