Приємні спогади про літо…

    Вихованці Шполянської районної станції юних натуралістів брали активну участь у Всеукраїнських конкурсах еколого-натуралістичного напрямку.

    У цьому році вони стали переможцями у 16 конкурсах обласного рівня,повідомила редакцію «Шполяночки+» методист Шполянської районної СЮН Світлана Перемот.

   Як нагорода за їхню творчу роботу стали безкоштовні путівки до обласного табору «Мальва», що працює на базі Черкаського обласного центу роботи з обдарованими дітьми.

Двадцять один день з 9 по 30 червня діти відпочивали та оздоровлювалися.

  Дмитро Тихоступ, Сергій Ткаченко, Владислава Ропай, Кіра Станіва, Даша Марищук побували в історичному місті Чигирин, дендропарку «Софіївка». Також юні дослідники відвідали Черкаський зоопарк, хлібзавод «Формула смаку», завод «Волошкове поле», кінотеатр «Любава», фестиваль «Гайда –квест» у Долині троянд.

   Цікавими і пізнавальними були екскурсії на водоканал, в пожежну частину,бібліотеку, квест у «Приватбанку». Не сумували юні натуралісти і у таборі — веселою була розвага «Мотузковий парк», «Міс Літо», «Квест про рослини» та багато цікавого залишилось у пам’яті.  Ще двоє юних натуралістів: Валерій Поп та Марія Логінська взяли участь у Всеукраїнському форумі юних екологів, який проходив у дитячому таборі «УДУ Молода гвардія».

   З приємними спогадами і враженнями діти повернулися додому і з новими силами  взялися до навчання та нових звершень.