Прикрашають місто своїми руками

Нинішнього року до­вго тримались холодні дні, весна чомусь ніяк не мог­ла вступити у свої права. Та щойно сонце огорнуло землю своїм промінням, лагідно торкнувшись пер­ших весняних квітів, і вони відкрили свої буто­ни, радісно сприймаючи ніжний лоскіт травневого вітерцю.

Наше місто теж пробу­дилось від зимового сну, зазеленіло, розквітло. Що­весни працівники зелено­го господарства Людмила Єрьоміна та Тетяна Чала допомагають його центру бути гарним і привабливим, створюючи власними рука­ми прості і водночас гарні клумби.

Нинішньої весни вони впорядкували альпійську гірку, що біля приміщення міської ради та районного відділення Пенсійного фонду, облаштува­ли нові клумби біля центральної площі, готелю. А в дитячому пар­ку по всій його території ― багато маленьких квіткових острівців. На них висаджено майорці,чистець, шовкову траву, ешольцію, ди­морфотеку, на черзі літні квіти ― петунії та лабулярії. З’явилися в парку і кущики самшиту та молоді ялиночки. Коли прогуля­тися дитячим парком неспішно, вглядаючись у його зелені на­садження, то можна помітити й невеличкі і ніжні квіткові острівці барвінку, які синіють між іншої трави і з’являються у навіть несподіваних для ока місцях. Прикрашені квітковими композиціями та всілякими декоративними виробами й пеньки зрізаних старих дерев.

Хочеться тільки, щоб відвідувачі парку цінували зроблене для них з такою любов’ю і ніжністю, щоб батьки, відпочиваючи з дітьми в парку, вчили і їх цінувати працю людей, які створюють для них затишок та красу.

Лариса БАЧИНСЬКА.
НА ФОТО: Ось вже де­сять років клумби в місті облаштовує працівниця зеленого господарства Людмила ЄРЬОМІНА (на фото справа). Її робо­та лише на перший по­гляд непомітна, але Людми­ла Володимирівна вкладає в неї всю свою душу і знання, які здобула, навчаючись цій професії. Допомагає їй Тетя­на ЧАЛА. Тетяна Вікторівна займається озелененням міс- та вже шість років.