Призер обласної олімпіади подякував виконкому за матеріальну допомогу, завдяки якій він зміг взяти участь у конкурсі

Нещодавно до виконавчого комітету Шполянської міської ради звернувся дідусь Владислава Самойленко, учня 11-А класу Шполянського НВК «ЗОШ І—ІІІ ступенів № 2-ліцей», надзвичайно обдарованого молодого науковця, із проханням допомогти хлопцеві взяти участь в обласному етапі олімпіади з екології. Пройшов деякий час – і Владислав Самойленко зайняв призове 3 місце. В подяку за допомогу молодий вчений подарував міській раді свою картину «Тризуб».

Владислав Самойленко розробив цікавий проект «Оцінка життєвого стану хвойних міста Шполи та Шполянського району». Але для того, щоб гідно представити свою роботу, йому потрібні були кошти, які й надав обдарованому учневі міський виконком.

― На жаль, моя сім’я має невеликі статки. Щоб мати змогу поїхати на олімпіаду та розробити банер, що є обов’язковою умовою для участі в цьому конкурсі, потрібно витратити, як для моєї родини, чималу суму грошей. Тому я дуже вдячний міській раді за те, що посприяли здійсненню моєї мрії, надали 1000 гривень для участі в олімпіаді. Завдяки цій матеріальній допомозі я зміг гідно представити свою роботу. Я щасливий від того, що мені вдалося виправдати надії, покладені на мене міськрадою, гідно захистити честь всього Шполянського району, ― повідомив Владислав Самойленко.

В подяку за підтримку від виконкому молодий вчений подарував міській раді свою картину «Тризуб». Нині цей витвір мистецтва Владислава Самойленко вже повісили на стіну сесійного залу міськради.

― Ця картина має патріотичний зміст, — зазначив призер обласної олімпіади. — В наш час потрібно єднатися і звісно вірити в краще. Я сподіваюсь, що моя картина, мій творчий проект, допоможе підняти патріотичний дух обранців народу, надихатиме депутатів на нові добрі справи.

Як повідомив міський голова Сергій Кравченко, міська рада завжди радо підтримуватиме обдаровану молодь нашого міста. Оскільки такі талановиті науковці, як Владислав Самойленко, підвищують авторитет Шполи, показують високий рівень нашої шкільної освіти.

ДЖЕРЕЛО: shpola-rada.gov.ua