Призи залишаються на наступний рік

   Впродовж жовтня на Шполянщині тривав фотоконкурс «Туризм та краєзнавство Шполянщини», організований відділом культури і туризму Шполянської райдержадміністрації.

  Метою конкурсу є популяризація і розвиток туризму та краєзнавства в Шполянському районі, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей району, збереження кращих українських традицій, національних цінностей.

  На жаль, більшість надісланих робіт не відповідає змісту та технічним даним. Тому комісією було прийнято рішення, що жодне фото не може претендувати на призове місце. Журі призначило чотири конкурсанта, які на їх погляд, заслуговують на винагороди. Дипломи учасника фотоконкурсу отримали Тетяна Кравець — учениця 11 класу Лозуватської ЗОШ  I-IIIcт.; Ганна Кравець — учениця 8 класу Лозуватської ЗОШ I-IIIcт.; Аліна Броварська, учениця 8 класу Станіславчицького НВК «ДНЗ-ЗОШ  I-II ст.»; Юлія Головкіна, вчитель початкових класів Нечаєвського НВК.

  Кожному учаснику вручено заохочувальну премію в розмірі 200 гривень та сувенірну продукцію від приватного підприємця Віктора Криська.

  Надіслані роботи всі бажаючі можуть переглянути в читальному залі районної бібліотеки до 15 грудня, потім роботи будуть передані в Шполянський районний краєзнавчий музей та використані в експозиції музею.

  Відділ культури і туризму Шполянської райдержадміністрації врахувало всі побажання журі фотоконкурсу та внесло зміни до положення на наступний фотоконкурс, який відбудеться з 1 квітня по 1 листопада 2018 року. Велике прохання до майбутніх конкурсантів надсилати фотороботи відповідно тематиці.

Сергій КАПУСТЯН, головний спеціаліст відділу культури і туризму