Про перейменування об’єктів топоніміки міста Шполи

Р І Ш Е Н Н Я

ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від  22 серпня 2017 року №5-9/VІIІ

Про перейменування об’єктів топоніміки міста Шполи

 

    Відповідно до Закону Україну «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонім) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,

врахувавши висновок постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності і правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики від 17.8.2017 р., рішення топонімічної комісії від 18.07.2017 р., враховуючи письмову згоду  дружини щодо присвоєння вулиці та провулку м.Шполи  імені загиблого чоловіка, Івана Носача, учасника бойових дій на території антитерористичної операції,

   міська рада   вирішила: 

  1. Перейменувати вулицю та провулок Агатангела Кримського на вулицю та провулок Івана Носача з 03.09.2017 р.
  2. Рекомендувати фізичним та юридичним особам, які є власниками будинків і споруд, виготовити і встановити покажчики з новою назвою об’єктів топоніміки.
  3. Доручити директору комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради Нарадьку М.А. організувати та забезпечити виготовлення, встановлення покажчиків із новою назвою.
  4. Офіційно оприлюднити це рішення в засобах масової інформації, на офіційному сайті міської ради та направити до інформаційного центру Міністерства юстиції України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою. 

Міськикий голова

об’єднаної територіальної громади                                                  С.Кравченко