Проект будівництва ліфта в районній лікарні чекає рішення обласної конкурсної комісії

Питання щодо необхідності встановлення ліфта у неврологічному відділенні Шполянської центральної лікарні імені братів Коломійченків порушувалося вже не раз. Адже пацієнтами цього відділення є люди, котрі страждають на важкі неврологічні захворювання, мають порушення опорно-рухового апарату. І щоразу, коли виникає необхідність їх транспортування до відділення чи на обстеження до інших, це спричиняє чимало проблем і самим пацієнтам, і їхнім рідним, і медичним працівникам установи.

На якому етапі перебуває вирішення проблеми з реалізації проекту будівництва ліфта, газета «Шполяночка+» поцікавилась у завідувачки сектору економічного розвитку і торгівлі Шполянської райдержадміністрації Олени КОЗАК:

— У зв’язку з обмеженими можливостями місцевих бюджетів, реалізувати такий проект без державної підтримки неможливо. Тож ми вирішили взяти участь у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Згідно з новим порядком реалізації таких проектів, після оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, проект прибудови лікарняного ліфта на дві зупинки до будівлі Шполянської ЦРЛ імені братів М.С. та О.С. Коломійченків (після розроблення і затвердження проектно-кошторисної документації з будівництва ліфта) у грудні минулого року був розміщений на сторінці офіційного веб-сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Нині триває конкурсний відбір таких програм і проектів.

З початку 2016 року Черкаською регіональною комісією з попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів було проведено кілька засідань, на яких було відібрано та направлено на розгляд відповідної комісії при Мінрегіоні проекти, які відповідають завданням Стратегії розвитку області до 2020 року.

Останнє засідання комісії облдержадміністрації було на минулому тижні — наш проект поки що не розглядався. Проте ми маємо надію, що члени комісії визнають наш проект важливим і необхідним для району.

Лариса БАЧИНСЬКА.