ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Шполянська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту — рішення сесії Шполянської міської ради «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола», такого змісту:

Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, ресторанного господарства,

сфери розваг, розташованих на території м. Шпола

Відповідно ст.ст. 9, 13, 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 15-3 Закону України «Про регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики від 18.04.2016 року, керуючись ст. ст. 25, 26 та ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про національну поліцію» з метою впорядкування роботи закладів торгівлі, усунення порушень громадського порядку у вечірній та нічний час доби, міська рада вирішила:

1. Встановити режим роботи кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг незалежно від форм власності та виду об’єкта, розташованих на території м. Шпола, в межах часу з 07.00 до 00.00.

2. Цілодобовий режим роботи може бути встановлено для всіх інших, ніж визначені п. 1 цього рішення об’єктів торгівлі та сфери послуг розташованих на території м. Шпола: автозаправних станцій, аптек, аптечних кіосків та пунктів, закладів торгівлі продовольчими товарами.

3. Заборонити реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових споруд з 22.00 год. до 7.00 год. і зобов’язати керівників торговельних об’єктів дотримуватися графіків, інформувати покупців про прийняте рішення. Власникам торгівельних об’єктів звернути увагу на недопустимість продажу алкоголю неповнолітнім.

4. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів у стаціонарних об’єктах торгівлі та в тимчасових спорудах, які розташовані на відстані менше, ніж 100 метрів від будівель навчальних, спортивних закладів, закладів охорони здоров’я та місць масового відпочинку людей.

5. Виконавчому комітету Шполянської міської ради переглянути рішення про надання дозволів на цілодобовий режим роботи кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг незалежно від форм власності та виду об’єкта, розташованих на території м. Шпола.

6. Рішення опублікувати в районній газеті «Шполяночка+».

7. Рішення виконавчого комітету №621 від 29 грудня 2008 року «Про встановлення режиму роботи розважальних закладів міста, кафе-барів, ресторанів, відміну раніше прийнятих рішень» вважати таким, що втратило чинність.

8. Рекомендувати начальнику Шполянського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області В.О.Кутовому активізувати роботу щодо вжиття заходів до порушників встановленого режиму роботи згідно з чинним законодавством.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради О.Ф.Денисенка.

Міський голова Сергій КРАВЧЕНКО.

Цими регуляторними актами пропонується впорядкувати роботу закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг на території м. Шпола. Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення згаданих регуляторних актів на офіційному веб-сайті Шполянської міської ради (shpola-rada.gov.ua).

З текстом цього рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на веб-сайті Шполянської міської ради shpola-rada.gov.ua, в розділі «Регуляторна політика» та за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, щодо зазначеного вище рішення Шполянської міської ради, приймаються у письмовій формі в місячний строк з моменту публікації цього оголошення, за адресою: 20603, м. Шпола, вул. Лозуватська, 59, та на електронну адресу: shpola–rada@ukr.net.