Проголосував за брата: на шполянина, який порушив виборче законодавство, чекає покарання

Прокурорами Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням  особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 158 -1 КК України – отримання виборчого бюлетеня особою, яка не має права його отримувати та голосування виборцем більше одного разу. Про це повідомляє в.о. начальника Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури Ольга Плетінь.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 25 жовтня 2020 року, в день виборів  депутатів сільських, селищних, міських рад, територіальних громад і відповідних сільських селищних міських голів,  43 - річний місцевий житель на одній з виборчих дільниць міста, попередньо реалізувавши власне виборче право, проголосував за свого брата, який знаходився в іншому місті.

Шполянський районний суд розглянув вказану справу та врахувавши позитивну характеристику обвинуваченого, пом’якшуючі обставини - щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, думку прокурора щодо міри покарання і засудив шполянина до покрання у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень.