Прокуратура вимагає скасувати договір щодо утримання автодоріг на Шполянщині

фото тематичне

Смілянська прокуратура вимагає розірвати незаконний договір по закупівлі послуг з утримання автомобільних доріг у Шполянському районі вартістю понад 3 мільйона гривень, інформують у пресслужбі  прокуратури Черкаської області.

Смілянською місцевою прокуратурою в інтересах держави скеровано до господарського суду Черкаської області позов про визнання незаконним і скасування рішення тендерного комітету, а також визнання недійсним договору поставки на суму більше 3 млн грн, укладеного за результатами процедури закупівлі послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на території Шполянського району Черкаської області. 

Прокурори встановили, що тендерна пропозиція товариства з обмеженою відповідальністю, яке визнане переможцем торгів, не відповідала кваліфікаційним критеріям, передбаченим законом, а також тендерною документацією, визначеною замовником, а відтак - підлягала відхиленню.

Прокуратура наполягає на тому, що тендерна пропозиція товариства містила недостовірну інформацію, що є суттєвою умовою при визначенні результатів процедури закупівлі. Таким чином, з метою участі в закупівлі зазначених послуг учасником торгів було надано ряд фіктивних документів.

На цей час за позовом прокурора судом відкрито провадження, триває судовий розгляд.

Як стало відомо із власних джерел, вказаний договір було укладено Службою автомобільних доріг Черкаської області.